Gabinet masażu

Wybierz masaż dla siebie

1. Leczniczy – gdy cierpisz z powodu bólu kręgosłupa

Masaż ten działa przeciwbólowo, usprawnia stawy i mięśnie. Polecany dla osób spędzających większość dnia w pozycji siedzącej (praca biurowa, kierowca). Pomoże osobom z różnymi dysfunkcjami kręgosłupa np. przy rwie kulszowej (atak korzonków nerwowych), przy bólu karku, drętwieniu rąk itp.

2. Relaksacyjny – gdy chcesz się wyciszyć po ciężkim dniu

Świat pędzi a Ty z nim. Zatrzymaj się na chwilę, daj odpocząć zarówno swojemu ciału jak i umysłowi. Masaż ten złagodzi Twoje napięcie nerwowo-mięśniowe, które zbyt długo ignorowane może prowadzić np. do bolesnych przykurczów kończyn i stanów zapalnych mięśni.

3. Gorącymi kamieniami – dla osób szczególnie dbających o zdrowie

Oprócz działania natychmiastowego – w postaci rozluźnienia, masaż ten wpływa na funkcjonowanie narządów wewnętrznych poprzez odpowiednie rozmieszczenie kamieni na ciele, w okolicy głównych czakr znajdujących się na ciele człowieka: podstawy, seksu, splotu słonecznego, serca, gardła, trzeciego oka i korony.

4. Stemplami ziołowymi – dla osób chcących wspomóc oczyszczanie organizmu z toksyn

Do masażu wykorzystuje się podgrzane, bawełniane woreczki wypełnione odpowiednią kompozycją ziół. Oprócz uśmierzenia bólu i zmniejszenia napięć mięśniowych ma na celu oczyszczenie i regenerację komórek. Stemple są jednorazowe.

5. Bańką chińską – gdy chcesz ujędrnić skórę i pozbyć się cellulitu

Skórka pomarańczowa czy luźniejsza skóra na udach czy pośladkach wywołuje przygnębienie i obniżenie poczucia własnego piękna. Masaż bańką chińską, choć nie należy do rodziny relaksacyjnych to wykonywany systematycznie pozwoli Ci cieszyć się ładną skórą. Ważne jest również jednoczesne odpowiednie nawodnienie ciała przy pomocy soli himalajskiej.

6. Sportowy – gdy jesteś sportowcem

Jeżeli jesteś w tej nielicznej niestety grupie osób dbających intensywnie o swoją kondycję fizyczną i to masaż ten powinien zostać wpisany na stałe do Twojego grafiku. Twoje mięśnie są często przeciążone i potrzebują szybkiej regeneracji. Dodatkowo włącz komorę hiperbaryczną, aby uzyskać lepsze rezultaty treningu.

7. Centryfugalny – po urazie stawowym

Gdy doświadczyłeś urazu stawowego (stłuczenie, skręcenie, zwichnięcie) czy okołostawowego (ścięgna, mięśnie, więzadła czy torebki stawowe). Dodatkowo zalecamy turnus w komorze hiperbarycznej, gdzie zostanie pobudzona produkcja kolagenu niezbędnego w procesie leczenia urazów oraz zostaną złagodzone stany zapalne.

8. Izometryczny – przy zanikach i osłabieniu mięśni np. po unieruchomieniu, udarze

Dzięki systematycznemu poddawaniu się temu rodzajowi masażu dochodzi do zwiększenia siły i masy mięśniowej.

9. Limfatyczny – gdy masz obrzęki, cellulit czy wiotką skórę

Masaż ten pobudza przepływ krwi i limfy. Pobudza usuwanie toksyn z organizmu. Układ limfatyczny to zbiór kilku narządów: migdałki, gruczoły przytarczyczne, grasica, węzły i naczynia chłonne, śledziona. Chroni przed zakażeniami i odpowiada za cyrkulację płynów ustrojowych. Ważne jest więc, aby układ ten pracował bez zakłóceń.

Każdy pacjent przed zabiegiem zobowiązany jest do wypełnienia ankiety, która kwalifikuje do danego rodzaju masażu. Otrzymuje również informację o przeciwwskazaniach.

Cennik:

Rodzaj masażuCzas: 60 minutCzas: 90 minut
Leczniczy80 zł.120 zł.
Relaksacyjny80 zł.120 zł.
Gorącymi kamieniami-120 zł.
Stemplami ziołowymi-120 zł.
Bańką chińską80 zł.-
Sportowy80 zł.-
Centryfugalny 80 zł.-
Izometryczny80 zł.-
Limfatyczny -120 zł.

GABINET MASAŻU

ul. Mazowiecka 1 lok. 33 (I piętro)

18-400 Łomża

Tel. 660 345 055